Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2014, 19:34   #4
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Ech... słuchaj Sesjator, powiem tak - masz Syndrom Nowej Sesji, wiem co mówię, bo sam go mam. Ale kiedy nachodzi mnie chęć założenia rekrutacji do nowej sesji, siadam sobie do kieliszka, zastanawiam się nad swoim życiem... i orientuję się, że życia mi nie starczy. Kiedy zaś mam chęć zagrać w nowej sesji, to robię to tylko wtedy, gdy jakaś sesja naprawdę mnie zachwyci... a nawet wtedy się poważnie zastanowię.

Wiem, chcesz zacząć nową grę, gdy skończysz starą. Dobrze to o Tobie świadczy Pokazuje, że przemyślałeś co trzeba... i że lepiej radzisz sobie ze wspomnianym syndromem niż ja

W każdym razie... poczekaj z sondami, aż któraś z twoich sesji się skończy/będzie się miała ku końcowi. Bo teraz możesz chętnych znaleźć, ale za jakieś 4-5 miesięcy mogą gdzieś zniknąć. Taka sonda zwyczajnie sensu nie ma. To jak ustalenie opinii publicznej na podstawie ankiety przeprowadzonej 5 lat temu.

Tak więc - poczekaj, nie wyrywaj się do przodu. Zdążysz, młody jesteś
 
Fyrskar jest offline