Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2014, 22:37   #1
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
[Neuro] Have gun - Will travel: rekrutacja uzupełniająca





As the great warrior-poet Ice Cube once said:
'if the day does not require an AK, it is good.






Jako że z różnych przyczyn ilość aktywnych graczy w sesji spadła do dwóch pomyślałem o dodatkowej rekrutacji.


Sesja utrzymana jest w klimacie najbliższym stali (choć z mniejszym optymizmem spoglądającej w przyszłość) dotyczy wyprawy kolejowej podjętej przez NY w celu ustalenia możliwości ustanowienia połączenia kolejowego do Detroit, wasze postacie zostały zatrudnione przez NY i wysłane jako ochrona, technicy bądź zwykli robotnicy fizyczni do pracy w pociągu


Mechanika jest oparta na Ołowiu (pozbawionym psioników i szczęścia) Karta standardowa (mogą być profesje i pochodzenia z dodatków) Do wydania 60 na współczynniki 30 i 35 na umiejętności.

W sesji przydzielane są PD, później będzie możliwość wykorzystania (rozwiniętej) postaci w następnej przygodzie

Co do mnie: na Lastinnie jest to druga sesja którą prowadzę. Obecna niedawno przekroczyła 500 postów poprzednia dobiła do 600. Mój styl to raczej krótkie posty za to gwarantuję częste odpisy (staram się co 48h) tego samego oczekuje od graczy (choć nie mam nic przeciwko temu żebyście się rozpisywali). Stawiam na akcję (choć mam nadzieję że uda mi się wpleść także parę innych ciekawych wątków) i dużo ciekawego sprzętu (choć amunicji do niego już nie gwarantuję...)

Z sesją można się zapoznać tutaj : http://lastinn.info/sesje-rpg-postap...ll-travel.html

Czekam na ewentualne pytania



 
Leminkainen jest offline