Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-12-2014, 19:59   #10
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
@Gveir

Wolę realia I ed., to tak na wstępie, ale powinieneś wiedzieć, że żaden Imperator po Sigmarze nie miał w sobie jego krwi... kanon to potwierdzone i zapisane w różnych kalendariach informacje, przygoda przecież może się "nie udać", bohaterowie zginąć... rozumiesz o co mi chodzi?

Co do kanoniczności - każdy ma własny kanon. Zdaniem Disneya, stare książki i komiksy ze świata Star Wars są niekanoniczne - ja się nie zgadzam, ale oficjalnie kanonem są tylko filmy.

Podobnie jest z WFRP. GW umyśliło sobie inny kanon niż chcieliby fani I edycji. Trzeba się z tym pogodzić - grać możesz jak chcesz - to twój wybór - ale kanonicznie Karl Franz żyje.

Zresztą nie mów mi o zmianach z II edycji - zobacz co "wspaniałe" Games - Workshop napisało w The End Times, nowym kanonie. Albo... lepiej nie. Jeśli jesteś tak nerwowy jak ja (co widzę z Twoich ostatnich postów) to lepiej tego nie rób...
 
Fyrskar jest offline