Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2014, 19:26   #5
Ogryzek Szatana
 
Ogryzek Szatana's Avatar
 
Reputacja: 1 Ogryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetny
Po pierwsze - dziękuję za cierpliwość. Już odpisuję.
Po drugie - dziękuję za chęci formatowania. Zwęziliście i wyjustowaliście tekst, jest super

Troszeczkę nie rozumiem działań Skrzydlatej, albo tak mi się wydaje, więc przepraszam, jeżeli w moim poście źle coś zinterpretowałem. Cienie zatrzymują napastników - tak zrozumiałem.

Edit: ostatnia - myślę - tura starcia.

Blitza atakowali z dwóch stron, ponieważ założyłem, iż zaklęcie rzucił na środek formacji, więc w środku ugrzęzło czterech, zaś po bokach zostało się około ośmiu (to nie jest takie ważne), część z lewej strony formacji, część z prawej.
Tych czterech w pajęczynie mogłoby jakoś zaszkodzić Blitzowi, gdyby nie chmura gazu, logiczne. Nie chciałem wydłużać postu o te 40%, żeby to wszystko wytłumaczyć, uważam to za zbędne zagłębianie się w szczegóły.
 

Ostatnio edytowane przez Ogryzek Szatana : 17-12-2014 o 20:39.
Ogryzek Szatana jest offline