Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2014, 20:51   #10
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
KP zamieszczona
- Ok, dzięki. Ale jak pisałem, że wolałbym w doc to mi raczej chodziło o osobny plik z KP od każdego Gracza Ta ściąga co wrzuciłem linka to właśnie ściąga dla Graczy i jest raczej do czytania i oglądania dla Was a do pisania już tak mniej

- I ja dobrze, widzę, że chcesz grać kimś przykutym do biurka klawiatury w ambasadzie? Bo po profesji to właśnie ktoś taki w moich oczach i ocenie powinien robić

- I na moje oko jest za młoda na taką fuchę. Na moje byłaby w trakcie studiów a potem jeszcze te werbowanie, trening, jakaś praktyka to by pewnie koło 30-ki musiała mieć minimum. Szpiegowańskie zabawy nie są dla małolatów



Cytat:
Witam. Wracam na forum po 6-cio miesięcznej przerwie i już z polecenia zombianny trafiam tutaj. Mam sporą chęć zagrania dosłownie w cokolwiek, także moje kp z postacią podeślę gołębiem pocztowym w czasie zależnym od warunków pogodowych. Niestety terminy związane z maturką trochę mnie gonią, ale po opracowaniu tekstu który koniecznie muszę dostarczyć do piątku zabiorę się za KP.

- Witam, witam

- To mówisz, że Zombie zaczęła zabawę w naganiacza? I własną ekipę zbiera? A tu się osobiście jeszcze sama nie pokazała? Normalnie jak jakiś U - Boot w głebinach... Ciekawe, ciekawe...

- Bardziej bym się cieszył jakbyś chciał zagrać w moją sesję ale przyjemne, że chociaż na tą kategorię "cokolwiek" się załapuje

- Roboczo i orientacyjnie czas na nadsyłanie KP jest pi x oko do świąt. A, że to święta a potem jeszcze trochę pewnie spraw porządkowych wyjdzie pewnie ruszylibyśmy w okolicy Nowego Roku z sesją. Więc myślę, że dla chcącego termin do realnego zrealizowania.
 
Pipboy79 jest offline