Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2014, 21:15   #11
archiwumX
 
Reputacja: 1 archiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- Ok, dzięki. Ale jak pisałem, że wolałbym w doc to mi raczej chodziło o osobny plik z KP od każdego Gracza Ta ściąga co wrzuciłem linka to właśnie ściąga dla Graczy i jest raczej do czytania i oglądania dla Was a do pisania już tak mniej
No to zapraszam na doc

Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- I ja dobrze, widzę, że chcesz grać kimś przykutym do biurka klawiatury w ambasadzie? Bo po profesji to właśnie ktoś taki w moich oczach i ocenie powinien robić
Alice może być przypięta do tej klawiatury, a i tak się nie będzie się nudzić. Cyberfront nudny nie jest nudny.

Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- I na moje oko jest za młoda na taką fuchę. Na moje byłaby w trakcie studiów a potem jeszcze te werbowanie, trening, jakaś praktyka to by pewnie koło 30-ki musiała mieć minimum. Szpiegowańskie zabawy nie są dla małolatów
No to CV zostało poprawione.
 
__________________
Szukam tajemnic i sekretów.
archiwumX jest offline