Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-12-2014, 03:13   #3
archiwumX
 
Chwili, gdy personel Zakładu Badań Parapsychicznych kończył szykować ochotników do poddania eksperymentom nad hipnozą kancelarii rozbrzmiał się ważny telefon. Eric Shmidt, potężny Tremere żwawo się tam udał i po odebraniu telefonu dowiedział się, że jest wezwane pilne zebranie lokalnej społeczności wampirów w sądzie. Tremere uważnie się dostosował do na to zebranie. Po drodze na drodze wyjazdowej do Bazy Lotnictwa Strategicznego spotkał równie zaaferowanego Morgana Förnstera.

Na zebraniu tym ghul Alister McGee woźny tego sądu ujawnił wiadomość straszliwszą od pocisków nuklearnych rozmieszczonych przez Sowietów na Kubie. Z ust Alistera wszyscy kainici usłyszeli renegat wampirzego rodu Gerold Wademann wymordował miejscową elitę! Gdy pierwszy szok minął Eric doszedł do wniosku, że mogło dość do tego co od wieków przeraża wszystkich nieumarłych, to znaczy, że została rozpętana Wojna Krwi. Tremere już od dawna podejrzewał, że zaczęto gwałtownie się do niej szykować, kiedy wybuchł wyścig zbrojeń, kiedy będąc żywym młodym Niemcem był zaangażowany w prace nad różnymi Wunderwaffe dla Cesarza, a następnie "Führer'a".

Ledwo przebrzmiała propozycja woźnego w sprawie wyboru tymczasowego przywódcę, żeby wstrzymać ewentualne awantury o władzę i nakierować działania na rozsądne tory, Eric gwałtownie wstał, odwrócił się do mianowanego Brytyjczyka i się odezwał:
Panie Estreicher! Ja proponuję sprawdzić czy ta ohydna zbrodnia nie łączy się z obecnym kryzysem nuklearnym, w od wieków znany spisek, który wszyscy Spokrewnieni nazywają Wojną Krwi. Zatem chciałbym zarekomendować połączenie ryglowania się w twierdzy z podjęciem wysiłków w celu nawiązania kontaktu z innymi społecznościami wampirzego rodu, aby się zorientować w sytuacji.
 
__________________
Szukam tajemnic i sekretów.

Ostatnio edytowane przez archiwumX : 22-12-2014 o 03:59.
archiwumX jest offline