Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2014, 00:21   #3
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Jeśli mechanika "jest przewidywana tylko w lekkim stopniu", to po co akurat czwórka? (w której sednem gry jest specyficzna mechanika) Szkoda, chciałem się zgłosić, bo lubię czwórkowy wygrzew, zabawę w buildy, walki na siatce, itp. - na żywo się trochę w to grało i sentyment jest.

Prowadziłem rekrutację, o której wspomina Cedryk - nie chcę zapeszać, ale chętnych na to będzie pewnie niewielu.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: psionik, Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: wolny czas
Lord Cluttermonkey jest offline