Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2014, 00:56   #9
goorn
 
goorn's Avatar
 
Reputacja: 1 goorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znany
Poszło! Niby godzinę po deadline, ale dla mnie, typowego nocnego marka, noc liczy się jeszcze jako poprzedni dzień, więc wszystko się zgadza

Oczywiście z pewnością spieprzyłem wstawianie avatarów, nie mam co do tego wątpliwości, ale z tym powalczę jak już wyślecie posty i będę widział co i jak.

Post jak widać dość krótki, z jednej strony - bo brak miejsca na opisy i opis akcji w tym momencie, z drugiej - raczej nie będę pisał mini opowiadań i od Was też długaśnych postów nie wymagam.

Jak wspominałem, teraz jest jedyna taka możliwość, żeby robić cokolwiek, później już zostaniecie porwani przez nurt scenariusza. Czy zamierzacie się na paluszkach wymknąć, czy po prostu podyskutować, lub coś innego - korzystajcie do woli ^^. Jak potrzeba więcej informacji na jakiś temat - piszcie.
Aha zrezygnowałem z pomysłu wstawiania kart w sesję, jednak niektórzy z Was nieco się zagłębili w psychikę postaci i niekoniecznie nastolatkowie wiedzą o sobie to wszystko. Bądźcie tak mili i w trzech zdaniach opiszcie tutaj swoje postacie, a w sesyjnego posta wplećcie gdzieś opis wyglądu.

Termin - do końca weekendu w teorii, a w praktyce jak szybko się Kanna wyrobi
 
goorn jest offline