Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2014, 19:03   #5
Obserwator
 
Obserwator's Avatar
 
Reputacja: 1 Obserwator ma w sobie cośObserwator ma w sobie cośObserwator ma w sobie cośObserwator ma w sobie cośObserwator ma w sobie cośObserwator ma w sobie cośObserwator ma w sobie cośObserwator ma w sobie cośObserwator ma w sobie cośObserwator ma w sobie cośObserwator ma w sobie coś
Czyżbyś Sesjatorze myślał o "Intrydze" albo "Walce o Tron" ? :P Całkiem niezły pomysł.
Zdaje mi się, że osoby, które postowały wyżej przede mną napisały sporo racji. Najpierw doprowadź do końca choć jedną z sesji, a później myśl o następnych. Jeżeli w twojej głowie pali się lampka z "Nowa sesja.Taka Super. Dużo graczy. Smoki. Dziewice.Szara Straż" to zajmij się czymś innym. Pograj, poczytaj albo odpocznij od komputera i pozbieraj nowe pomysły do aktualnych sesji. Naprawdę to bardzo pomaga. A jak już tak bardzo się nudzisz to zajrzyj czasami na forum, które opuściłeś :P
Taka jeszcze mała rada: Szanuj czas swoich graczy. Niektórzy MG zamykali sesje, bo po prostu im się znudziła lub nie dali rady z odpisywaniem


A żeby mój post coś wnosił. To tak chętnie bym zagrał w sesję w klimatach DA o ile znajdę na nią czas Jakby co to wiesz gdzie mnie szukać
 
Obserwator jest offline