Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-12-2014, 18:34   #16
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
- Na tą chwilę ma jedno kompletne zgłoszenie (Iks) oraz kilka obietnic zrobienia postaci lub wyrażenia zainteresowania wzięciem udziału w sesji. Czas jeszcze jest ale się on skraca a nie wydłuża.

- Niech każdy z Was umieści informację jak długo przebywa BG w Islamabadzie. Najprościej mają Kontyngenciarze bo właśnie dolatują na miejsce Reszta ma wybór od paru dni do paru lat. Najdłużsi stażem byliby pewnie jacyś cywilni biznesmeni, inżynierowie i stali pracownicy ambasady bo do kilku lat. Większość pozostałych byłaby pewnie od kilku tygodni do miesięcy.

- Dorobiłem też aktualkę w doc'u na temat sprzętu i wyposażenia. Zostawiam Wam pod tym względem sporo swobody no ale jak ktoś wyskoczy z jakimś szaleńśtwem no to niech się spodziewa odpowiedniej intrwencji z mojej strony. Jakby ktoś miał wątpliwości czy coś tam pasi czy nie to zawsze może się spytać.

- Rekrutację zamknę zapewne w okolicach świąt lub weekendu po nich. Wówczas pewnie po Nowym Roku sesja miałaby szansę ruszyć czyli ogólnie bez jakiś szczególnych zmian w grafiku.
 
Pipboy79 jest offline