Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-12-2014, 19:34   #16
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Na tą chwilę ma jedno kompletne zgłoszenie (Iks) oraz kilka obietnic zrobienia postaci lub wyrażenia zainteresowania wzięciem udziału w sesji. Czas jeszcze jest ale się on skraca a nie wydłuża.

- Niech każdy z Was umieści informację jak długo przebywa BG w Islamabadzie. Najprościej mają Kontyngenciarze bo właśnie dolatują na miejsce Reszta ma wybór od paru dni do paru lat. Najdłużsi stażem byliby pewnie jacyś cywilni biznesmeni, inżynierowie i stali pracownicy ambasady bo do kilku lat. Większość pozostałych byłaby pewnie od kilku tygodni do miesięcy.

- Dorobiłem też aktualkę w doc'u na temat sprzętu i wyposażenia. Zostawiam Wam pod tym względem sporo swobody no ale jak ktoś wyskoczy z jakimś szaleńśtwem no to niech się spodziewa odpowiedniej intrwencji z mojej strony. Jakby ktoś miał wątpliwości czy coś tam pasi czy nie to zawsze może się spytać.

- Rekrutację zamknę zapewne w okolicach świąt lub weekendu po nich. Wówczas pewnie po Nowym Roku sesja miałaby szansę ruszyć czyli ogólnie bez jakiś szczególnych zmian w grafiku.
 
Pipboy79 jest offline