Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-12-2014, 12:12   #8
ObywatelGranit
 
ObywatelGranit's Avatar
 
Reputacja: 1 ObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnie
Dobrze jest usłyszeć opinię Grognarda, ale pozwolę sobie osłodzić lekką kwaśność pozostałą po poprzednim poście.

Cytat:
Okładka Podręcznika Gracza dla mnie wysyła tylko jeden komunikat - to gra o siekaniu wielkich potworów.
Niektórzy przedkładają oszczędną symbolikę nad dosłowność - prawda. IMO okładeczka bardzo przyjemna i dająca przedsmak ślicznych ilustracji, które zawiera PHB 5 ed.

Cytat:
jak dla mnie D&D 5 to bardzo dziwny produkt, który w sumie nie wiem do kogo jest adresowany ani jaki miał cel
Trochę za wcześnie imo na taką ocenę. Niech to to obrośnie nieco w opinie graczy, dodatki, autorskie rozwiązania. Na razie nie ma nawet settingu, a aż się prosi dostosować coś ciekawego do 5 tej edycji. (swego czasu widziałem jakąś autorską próbę dopasowania Maztici). No i może niekoniecznie FR, który i tak dla mnie zamyka się w okolicach 1373 RD.

Cytat:
Innymi słowy - kup podręczniki i naucz się nowych reguł, by zagrać w swoje ulubione D&D (które już pewnie masz na półce).
No i o to chyba chodzi w "modułowości".
 
ObywatelGranit jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem