Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-12-2014, 23:52   #28
Iakovich
 
Iakovich's Avatar
 
Reputacja: 1 Iakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skał
” Wszystko idzie jak po mojej myśli wszycy mają mnie za krzykacza i młokosa dającego się prowadzić lub łatwo uciszyć o to chodziło”
Z zamyślenie wyrwała go nagły brzęk tuczącej się butelki Mołotowa - Co za cwel to zrobił I już odskakiwał od płomieni gdy zauważył napastników szybkie odbicie w drugą stronę za zasłonę jednak zbyt wolno jak na Tommego seria trafiła w nogę. Otrzeźwienie przyszło razem z bólem”Cholera nie tak “ Wyszukał pierwszą osobę i skupił się jakie to sekrety może chować jego umysł i dusza. chwilę później już krzyczał - Drugi od lewej każcie mu iść popływać.
Chwilę później jakiś koleś wylądował z resztą barierki przy jego osłonie, już miał go załatwić gdy do jego uszu doszedł głos Nicollo Chce żywego Franceecsko. ten pierwszy miał szczęście że RD oriętował o kogo chodzi bo już miał zamiar się nim pożywić.

-Panie Estreicher dajcie mi Francesco i kogoś kto dobrze przekonuje to szybko się dowiemy wszystkiego. W czasie rozmowy zaczął się leczyć bo dopiero teraz zauważył małe rany podnosząc się za zasłony.- A tak z innej beczki jak chętnie przygarnę Tommy dla mojej organizacji
 
__________________
" Blood blood for the BLOOD GOD"

" Jack ty znowu w mieście?? Księżna już wie??... rok minął i chyba wszyscy zapomnieli już o wieżowcu "
Iakovich jest offline