Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-12-2014, 16:57   #3
one_worm
 
one_worm's Avatar
 
Reputacja: 1 one_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputację
A to da się zrobić postać prestiżową na 5-tym poziomie? o.O Sądziłem, że to nie jest realne.
Zależy co to za postać prestiżowa- dogadać się możemy, ale muszę wiedzieć z góry " w co się pakuję". Jak pisałem- jestem początkującym DM'em i nie chciałbym rozwalić rozpisanej kampanii tylko dlatego, że ktoś mi wyskoczy z prestiżówką, której nie ogarnę

Oczywiście z czasem, gdy postaci będą szły w górę z poziomami, a ja się poczuję pewniej nie będzie problemu by grać jakimś Uczniem Czerwonego Smoka, Tancerzem Cienia czy innymi tego typu

A i tak- na początek wolałbym mieć prostych ludzi czynu lub pracy No z aspiracjami Np. Wojownik krasnoludzki, który chce zostać kowalem i w osadzie zrobić monopol na narzędzia albo jakiegoś łowcę, który będzie dostarczałskór do swego warsztatu- gdzieś tam w przyszłości czy inszego szlachetkę, który chce zarządzać osadą i zrobić z tego centrum handlowe i i kulturalne Ot takie przykłady. Natomiast wariant "Przekombinowanych" postaci skreślam
 
__________________
Do szczęścia potrzebuję tylko dwóch rzeczy. Władzy nad światem i jakiejś przekąski.

Ostatnio edytowane przez one_worm : 26-12-2014 o 18:19.
one_worm jest offline