Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2005, 18:31   #6
Hood
 
Reputacja: 1 Hood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłość
W moim przypadku zależy to od stopnia w jakim znam drużynę. Jeśli jestem w stanie przewidzieć - choćny ogólnie - co zrobią (lub chociaż któryś z graczy) to planuję bardzo dokładnie. Jeżeli, natomiast, wiedzy takowej mi brak, koncentruję się tylko na dobrym zawiązaniu fabuły (główni bohaterowie i wątki) oraz wymyślam kilka niezwiązanych wydarzeń, które równie dobrze służą za ożywienie świata, jak i za ewentualną drugą gałąź od pnia głównych wydarzeń. Czasem pozornie niezwiązane ze sobą wątki spoaltają się w moim umyśle w jedną nić...
Kiedyś wszystko planowałem w każdym szczególe, ale to bardzo ogranicza i usztywnia myślenie. Teraz pozwalam fabule tworzyć się samej... (co nie znaczy, że na sesję idę bez przygotowania, pomysłu itp.).
 
Hood jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem