Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-01-2015, 11:33   #1
JUCHAAS
 
JUCHAAS's Avatar
 
Reputacja: 1 JUCHAAS nie jest za bardzo znanyJUCHAAS nie jest za bardzo znanyJUCHAAS nie jest za bardzo znany
[Storytelling] Warframe - Lotus Calling

Witam wszystkich odwiedzających.
Ostatnio bardzo zainteresowała mnie gra MMO, Warframe. Pod wpływem dopracowanej fabuły i klimatu postanowiłem spróbować zorganizować jakąś sesję RPG w tym uniwersum. Zależnie od rozwoju graczy sesja mogłaby się przerodzić z prostych wypadów na misję do rozbudowanej akcji fabularnej.
Będzie się to działo najpewniej na dwóch płaszczyznach. Główna będą to czasy po wielkiej wojnie gdy Tenno budzą się z kriostazy oraz będą też "mini-gry" w których wasi bohaterowie będą mogli odkryć tajemnice swojej przeszłości podczas "Wielkiej Wojny", która jest owiana ogromną tajemnicą. Rozgrywka będzie storytelling'owa ale będą też i rzuty kością i różne inne zapożyczenia z innych systemów.
Każdy na początku będzie grał jako Tenno i wybrać któryś z Warframe'ów. A jest ich trochę do wyboru, około 30 A co do ilości graczy, myślę, że idealną ilością będzie pomiędzy 3-4. Informacje o KP, rozdawaniu punktów i używaniu mocy zamieszczę już w rozpoczęciu sesji.
No i ostatnia sprawa, będzie to sesja głównie dla tych którzy mieli styczność z tym uniwersum jednak też i dla nowych jednak będzie lekko konieczne by zaznajomić się z fabułą tego świata i czających się w nim niebezpieczeństwach. Wszelkie info można znaleźć tutaj: Warframe – Warframe Wiki
 
__________________
Jakub Juchniewicz

Ostatnio edytowane przez JUCHAAS : 03-01-2015 o 11:37.
JUCHAAS jest offline