Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2015, 01:12   #24
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
Ja mam pytanie z zaawansowanego grzebactwa. Konkretniej, lwia część podręczników do faerunu została wydana pod 3.0, pytanie brzmi czy to wszystko zostało kiedykolwiek, w jakikolwiek sposób zaktualizowane pod 3.5? Czy tylko homebrew?
Rzecz którą konkretnie chciałbym stamtąd wydostać to Orc Scout, prestiżówka z Silver Marches, ale powyższy brak kompatybilności starego contentu zdrażnił mnie już przy kilku okazjach.

I jeszcze, jeśli ktoś przypadkiem zna ciekawe warianty/prestiżówki/atuty cokolwiek pozwalającego stworzyć postać w podobnym tonie (bez magii, dobre umiejętności walki, różne takie skradactwa i dużo premii/ punktów na umiejki) to chętnie bym o nich usłyszał.

A poza wszystkim, to smutne, jak bardzo underpowered są biedni orkowie i półorkowie, sigh.
 
__________________
Cogito ergo argh...!

Ostatnio edytowane przez Someirhle : 08-01-2015 o 01:16.
Someirhle jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem