Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2007, 19:33   #3
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
To jestem jej ogromnie ciekawy, bo nie widziałem ani rekrutacji o tej sesji ani bodajrze jednego zgłoszenia jej w temacie rekrutacji (o ile jest to sesja zamknięta dla znanych MG graczy). Dunadan - jeśli nadal chcesz, by tu naprawdę zaczęła się prawdziwa przygoda to zrób to tak, jak należy. Czyli zacznij o zebrania grupy w dziale Rekrutacje. Tam powiesz o czym ona jest, kogo potrzebujesz i czego się spodziewasz. Tymczasem zamykam temat. Jak tylko drużyna zbierze się, to proszę się zgłosić do mnie to temat odblokuję.
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline