Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-01-2015, 21:49   #9
RyldArgith
 
RyldArgith's Avatar
 
Reputacja: 1 RyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwu
ktos widzę że mnie ubiegł, bo też planowałem sesje w aska zrobić za jakiś czas, bliżej niesprecyzowany. No ale skoro już piszę to tak:

Czasy Ezzia są ok, sam myślałem nad Rzymem, Florencją tego okresu. Realia jako tako byłyby znane. Minusem trzeba dość wiernie odtworzyć te realia, a póki co, nie jestem z tego okresu orłem. Więc odłozony projekt został.
Co do Orientu to fakt lepiej by wyszło pod względem że nowa sceneria. Ale trzeba sobie wbić do głowy wszystko o tym okresie i miejscu. Japonia ciekawa by była w okresie Sengoku.
Wiosna Ludów i lata 20 to za współcześnie IMO. Już nie ten klimat. Tak samo jak średniowiecze u nas. Wyjdzie z tego Sapek, jak już wspomniano.
Rzym jest interesujÄ…cy. Chyba najbardziej z tego zestawienia.
 
RyldArgith jest offline