Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2015, 18:35   #10
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Priscila pomachała po swojemu, czyli nieprzytomnie i podeszła z profesorem
- [i] Nauczyłam się prawie robić pomidową zupę, chcecie? - [i] - wyjęła z torby słoik z czymś czerwonym
- Na Keczupie - ostrzegł profesor - [i] Ale flaczki jej wychodzą znakomite /i] - pochwalił dziewczynę, która się uśmiechnęła z dumą
- Dzien dobry, ręka dobrze się sprawuje - - zapytała Winry uśmiechając radośnie
- A dobrze, dobrze... coraz lepiej - Pomachał ładnym srebrzystym automailem, na którym widniały znaki firmy, dla której pracowała panna Rockbel - Pracuję na uniwersytecie, Priscilla się spodobała, Choć dalej nic o jej pochodzeniu nie wiemy, po za tym, że matka miała normalne oczy i pracowała u Barrego Chopera
- A co cię tu sprowadza? Bo ja pragnę skorzystać z tutejszych term... chyba je odbudowali? - mistrz N podjechawszy do pozostałych
- Biorę udział w uniwersyteckich wykopaliskach...
- Odkopujemy Otchłań Zapomnienia - rzekła Priscilla i poczuli jak powiał zimny wiatr
- Eeee to był królewski loch - wytłumaczył profesor

Tymczasem Shieska przyglądała się posągom postawionym nad bramą Kasyna
- To przecież Teresa i Klara... były boginiami płodności i deszczu... raczej nie dziewicami - rzekła z Irytacją bibliotekarka

Tymczasem nagle coś nadbiegło z drugiej strony ulicy i skoczyło na Vilmunda. Stanisław zobaczył dwa Vilmundy... z czego jeden był całkiem ładny...
- Cześć braciszku - krzyknęła tamta osoba
- Pani jest chyba siostrą Vilmunda ? Zawsze chciałam mieć bliźniaczkę - rzekła Cathrrina
- Widać bogowie się zlitowali - - mruknęła Leslie
- Łał, kogo tu sobie tutaj przygruchałeś? Ma brata? - zapytała. Catharina się zaczerwieniła a Leslie wyszczerzyła zęby
- Ma i jest wolny
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline