Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2015, 20:14   #26
Googolplex
 
Googolplex's Avatar
 
Reputacja: 1 Googolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Someirhle Zobacz post
I jeszcze, jeśli ktoś przypadkiem zna ciekawe warianty/prestiżówki/atuty cokolwiek pozwalającego stworzyć postać w podobnym tonie (bez magii, dobre umiejętności walki, różne takie skradactwa i dużo premii/ punktów na umiejki) to chętnie bym o nich usłyszał.
Pierwsze co mi przychodzi na myśl to prestiż Dread Commando z Heroes of Battle. Bo już Factotum i Chameleon mają dostęp do magii...

PS Dread Commano to chyba jedyna znana mi postać która potrafi skradać się skutecznie biegnąc w pełnej płytowej zbroi, a przynajmniej nie przypominam sobie innych.

PPS Z drugiej strony już Mithril Fullplate of Nimbleness ma max dex +4 i check penalty 0... a droga nie jest.

Edit:
PPPS Co do samego Orc Scouta to nie znalazłem aktualizacji ani w żadnym podręczniku ani na stronie wizardów. Trafiłem jednak na bardzo podobną do tej prestiżówki klasę podstawową z podręcznika Complete Adventurer. Klasa nazywa się po prostu Scout.
Tu link który może ale nie musi działać :P
 

Ostatnio edytowane przez Googolplex : 11-01-2015 o 11:15. Powód: PPPS
Googolplex jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem