Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2015, 08:39   #5
K2
 
K2's Avatar
 
Reputacja: 1 K2 jest jak niezastąpione światło przewodnieK2 jest jak niezastąpione światło przewodnieK2 jest jak niezastąpione światło przewodnieK2 jest jak niezastąpione światło przewodnieK2 jest jak niezastąpione światło przewodnieK2 jest jak niezastąpione światło przewodnieK2 jest jak niezastąpione światło przewodnieK2 jest jak niezastąpione światło przewodnieK2 jest jak niezastąpione światło przewodnieK2 jest jak niezastąpione światło przewodnieK2 jest jak niezastąpione światło przewodnie
1. Zdolność Shi-kai: Tak jest, jedną. Chodzi o coś typu Getsugi itp. O samo działanie broni, jakieś dodatki typu łańcuch itp, wpiszcie to w opisie i pozostawiam to do dalszej dyskusji indywidualnej.

2. Co do kapitanów to zastanawiałem się nad tym. Myślę że postaram się wstawiać krótkie notki w zależności od tego jakie dywizje wybierzecie. Resztę pozostawię jako dodatki w czasie sesji.

3. NPC? Proszę bardzo. Twórzcie, ale z rozmysłem. Postaram się wpleść jakoś podczas sesji i wzbogacić fabułę. Może dzięki nim wpadną mi do głowy nowe pomysły
 
K2 jest offline