Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2015, 20:30   #3
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
No cóż, chyba będę chętny. W sensie dzisiaj trochę zdycham, ale przewiduję że z końcem tygodnia mi się poprawi, to coś upichcę.
Przy czym o ile rozmawialiśmy wcześniej o bardopaladynie, tak teraz będę musiał to jeszcze przemyśleć - szczególnie że Telflamm to było zdaje się Thesk, a w Thesk można względnie łatwo przemycić orka do drużyny, na którego to orka od dłuższego czasu ostrzę sobie kły (a to nie jest jedyny zaległy pomysł, jaki mam).
W każdym razie jestem mocno nastawiony na zaszłości miedzy postaciami, więc jeśli chcecie z kimś, no wiecie, to walcie do mnie. Dla dobrej relacji chętnie się dostosuję, a że opcji mam mnogo, to coś się dobierze

@Zormar - Telflamm to miasto w Faerunie, więc myślę że masz do wyboru panteon z Zapomnianych Krain.
 
__________________
Cogito ergo argh...!
Someirhle jest offline