Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2007, 14:11   #7
Lorn
 
Lorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Lorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputację
W sumie pomyślałem że Grikowi te informacje też by się przydały, więc wklejam te pytania tutaj.

- Dziwnie znajomy, niebezpieczny błysk w oczach dowódcy. - jak mam to rozumieć?

- Proszę o jasny opis sytuacyjny. Kto ze strażników stoi koło nas?

- Wiem że dwóch strażników poszło przodem imoże nawet już nie żyją - no właśnie czy słychać jeszcze ich walkę czy już ucichła? Jak daleko mogło to być?

- Jeden (tzn trzeci strażnik) odłączył się od naszej grupy i pobiegł w kierunku dwóch postaci przeciwników. (oczywiście ja nie wiem że to są przeciwnicy, ale mogę się domyslać, bo krzyk strazników na alarm jak rozumiem słyszeliśmy z dalszej odległości, a tu nagle wyłania się dwóch typów i nic nie mówi więc pewnie nie sa to nasi sprzymierzeńcy.)

- Jeden (czwarty strażnik) odwrócił się ze mną w kierunku zeskakującego z dachu przeciwnika. Czy to jest ten dowódca, czy to jakis kiolejny strażnik?

- Jakiś strażnik krzyknął "Jesteśmy otocz...!" który? Ten koło mnie, czy jakiś dalej poza moim zasięgiem wzroku?

- Ilu w ogóle było tych strażników, bo nie powiedziałas tak dokładnie ilu z nami poszło? 5,6 czy więcej?

- No i druga sprawa, ilu mamy przeciwników? Dwóch nadbiega, jeden zeskakuje z dachu, a jeszcze dwóch pozostałych jest na dachu. tzn mamy 5 przeciwników?

- Jak daleko sa Ci co są jeszcze na dachu?

- Jaki jest zasięg widzenia w tej mgle?

- Czy odgłos zeskakującej z dachu postaci i odgłosy biegnących dwóch przeciwników to odgłosy ludzi w butach, czy może odgłos miękko stawianych na bruku łap, np szczurzych? A może widze że ma (mają) buty lub nie?
(Szczury w butach nie chodzą więc sprawa by się wyjaśniła. Przypominam na wszelki wypadek, że Eik ma Bystry wzrok.)

- Czy pan skoczek trzyma coś w drugiej ręce, jak jest opancerzony, jakiego jest wzrostu?

- Jak daleko od ściany przybudówki odstaje krawędź daszku z którego skoczył? Zakładając że daszek trochę odstaje od ściany. bo trochę musi - czy mógłbym stanąć przy ścianie pod tym daszkiem, żeby nikt nie skoczył mi na głowę? Ile tam jest miejsca?
 

Ostatnio edytowane przez Lorn : 27-03-2007 o 15:46.
Lorn jest offline