Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2015, 21:34   #3
Sesjator

Sesjator's Avatar

Jak ktoś nie znał Gothica, to sobie poradzimy Samo uniwersum nie jest bardzo skomplikowane. Rasy istnieją tylko dwie. Orkowie i ludzie. Jest trzech Bogów: Beliar (ten zły), Adanos (ten neutralny) i Innos (ten dobry). Magowie ognia to kapłani Innosa, magowie wody to kapłani Adanosa, czarni magowie (prawie ich nie ma) to kapłani Beliara. Dodatkowo na tej konkretnej wyspie panował konflikt między paladynami, a farmerami. Więcej wiedzieć, nie trzeba, ale zamieszczę tu link do wiki o Gothicu, ponieważ na pewno pomoże Gothicpedia – największa encyklopedia poświęcona grom z serii Gothic

Tempo mi jest obojętne. Preferuję dla gracza 5 dni na odpis od odpisu MG, dla mnie (czyli MG) 7 dni od mojego odpisu.

Będzie Do większości dialogów i akceptuje KP zrobione w gdocku.

Tego sam nie wiem. Trzymałem się raczej wyznaczonych ram czasowych. Jedna sesja była o Bogach, więc to także nie wina prowadzenia, bo w takiej sesji, to większość robią gracze. Ja tylko wprowadziłem drobne ograniczenie, by nie okazało, się że graczem sami sobie prowadzą A to że są inni, to też wyjaśnić nie mogę. To się po prostu czuje.

Sesjator jest offline