Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2015, 15:35   #9
Saverock
 
Saverock's Avatar
 
Reputacja: 1 Saverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemu
Przy Gothicu się dorastało. Moje pierwsze przygody z sesjami RPG miały miejsce w świecie Gothica. Grzech byłoby nie spróbować.

Tylko parę pytań.
1. Grałem w jednej twojej sesji. Tam też tura miała trwać tydzień, a jak się skończyło, sam widzisz. Jaką mam gwarancję, że tutaj będzie inaczej? W przypadku Pustego Tronu nie dziwię się, że nic nie pisałeś, skoro tylko ja odpowiedziałem. Jednak tutaj mam nadzieję, że coś zrobisz. Chociażby po 3 turach miała to być sesja solowa, bo nikt inny nie odpisuje. Inaczej jak ciągle będzie się tura przeciągała, to nie mogę obiecać, że będę miał ochotę grać dalej.

2. Cechy. Trochę dziwny ten system. K4 wynik od 1-4, zwiększasz do K6 i masz 1-6 itd. Niby zwiększasz, wydajesz na to punkty, a i tak jest spora szansa, że wypadnie ci coś między 1-4, więc punkty tak naprawdę będą zmarnowane. Chyba, że wtedy rzucamy i K4 i K6. Cechy rzucane kością nie przemawiają do mnie, bo potem wychodzi ktoś, kto ma jakieś 1,2,5,1,1,1, a drugi 12,6,8,10,6,4

3. Kim mogą być postacie? Jest jakieś ograniczenie? Nie można być magiem, nie można być paladynem, nie można pochodzić z kontynentu?
 
__________________
Cóż może zmienić naturę człowieka?
Saverock jest offline