Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2015, 14:33   #3
Zormar
 
Zormar's Avatar
 
Reputacja: 1 Zormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputację
Zapewne rzucę tam okiem. Dziękuję Autumm.

Edit: Poczytałem i nie znalazłem odpowiedzi na moje zagadnienie. Możliwe, że jak zwykle wszystko zakręciłem i nie dało się odczytać sensu tego co naskrobałem. Postaram się zatem opisać to jeszcze raz najzwięźlej i najprościej jak mi się uda.

Otóż chodzi mi to, że gdy mam coś napisać o moim krasnoludzie siadam do komputera zaczynam pisać i... nic. Po prostu nie mogę, czy podświadomie nie chcę(nie wiem), przelać tego co mam w głowie na teks.

Z wszystkim innym idzie z marszu i pasuje, ale jak idzie o brodacze to właśnie nie idzie i nie pasuje.

W sumie najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że w grach cRPG itp. nie mam kompletnie żadnych oporów przed grą krasnoludami. Tylko gdy mam robić KP do sesji to się nie idzie zdobyć na to.
 

Ostatnio edytowane przez Zormar : 24-01-2015 o 14:55.
Zormar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem