Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2015, 19:51   #21
Sesjator
 
Sesjator's Avatar
 
Reputacja: 1 Sesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodze
Wiem o tym. I na razie nie miałobyć wyznacznika, ale jako że otrzymałem już 1 KP do dam wam czas powiedzmy do piątku wieczorem/sobotę o 6. Najlepiej róbcie już na piątek.

EDIT:

To teraz drobna, ale bardzo ważna zmiana. Proszę wszystkich którzy zrobili KP o jej wprowadzenie do nich i poinformowanie mnie, gdy już to zrobicie.

Po pierwsze wpiszcie do swojego KP najlepiej pod atrybutami podpunkt życie. Życie wynosi tyle co liczba po K na kostce w wytrzymałości razy 5. Inaczej mówiąc człowiek z K4 będzie miał 20, z K6 30 itd.

Jak wygląda walka? I to jest bardzo ważne. Po pierwsze walki przeprowadzamy przez docka. Teraz rodzaje walki. Gdy walczymy na "gołe klaty" rzucam tylko na wytrzymałość i siłę. Od wyniku siły odejmuję wytrzymałość. Od życia odejmę to co zostanie. Można także powiedzieć, że "próbuję zrobić unik". Jednak jeśli tak zapowiemy rzucamy najpierw na zręczność. Jeśli osoba która w tej "turze walki" nas atakuje wyrzuci więcej od nas nie możemy się bronić i tyle ile nam zada tyle nam zada. Nie możemy wtedy rzucać na wytrzymałość. Jeśli nam się uda zrobić unik nie otrzymujemy ŻADNYCH obrażeń. Teraz broń i pancerze.. Każda broń ma swoje K(Dowolna liczba), zbroja tak samo. One także mają wpływ w walce. Jeśli to jest zwykła walka w zwarciu atakujący rzuca na broń, a broniący na zbroję i tak na zmianę. Teraz walka strzelecka. Strzelając rzucasz na percepcje i na łuk. Używając magii rzucasz na inteligencję i zwój lub runę. Walka z dystansu ma taki plus, że w wypadku gdy dzieli was od wroga większa odległość nie może was zaatakować. Ale raczej szybko do was dobiegnie Co do many.. nie jestem pewien czy ją wprowadzać, więc poczekam aż się sami wypowiedzcie

Jak wyglądają teraz walki? Tak

Gracz wykonuje swój ruch, deklaruje czym będzie atakował i na co będzie rzucał próbując się bronić. (W walce można wykorzystywać słabości przeciwników, otoczenie itp.)

MG rzuca kośćmi. Informuje o zadanych przez gracza obrażeniach. Jak bronił się przeciwnik, a potem jakie przeciwnik zadał mu obrażenia.

Itd.

Ostatnią rzeczą są "Farty:" które proszę umieścić nad atrybutami. Na początek dostajecie dwa. W momencie gdy na kości wypadnie wam niekorzystny wynik możecie je wykorzystać by odmienić swój los. Kosztuje was to jednego farta i praktycznie jeden odpis

To na razie tyle.

EDIT:

To.. ile KP mogę się spodziewać? Bo jedną (jak już chyba pisałem) otrzymałem i chcę wiedzieć na ile osób będę musiał czekać.
 

Ostatnio edytowane przez Kerm : 25-01-2015 o 19:16. Powód: Post pod postem
Sesjator jest offline