Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-01-2015, 01:41   #1
Fearqin
 
Fearqin's Avatar
 
Reputacja: 1 Fearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłość
Brudne Komentarze

Witam

Och, dawno tego nie robiłem... od czego się zaczynało?
Trza ustalić parę rzeczy, głównie zapewne google doca, który z pewnością się przyda, bo jest to storytelling, a nie mechanika i choć oczywiście nie będę was blokował od światotworzenia w ramach rozsądku, to jednak fabułę główną wam ciężko będzie popchnąć beze mnie. Jednak jak najbardziej zachęcam do wymyślania własnych wątków pobocznych, ostatecznie to wy musicie wcielić się w tę postać i nadać jej jakieś otoczenie, a ja je... może nie uformuje pod tę sesję, ale zdeformuję
Ogółem - działanie na własną rękę w pewnym stopniu wskazane.

Czas na odpisy - nie jest nas wiele, więc ustalenie terminu sztywnego ma tyle zalet co i wad. Nie wiem jak stoicie z czasem na bazie regularnej, tam więc dajcie znać ile czasu chcielibyście na możliwość odpisu samodzielnego (post, który nie wymaga mojej interwencji). Jeśli wpis tworzymy wspólnie na google docu, no to oczywiście jak jest gotowy to ktoś, czyli pewnie jeden z graczy go wstawia, uzupełnia o swojej postaci przemyślenia czy coś, obrazki, muzę. Ja swoje wpisy robię na własną rękę bo wstawiam wątki, w których waszych ludzi nie ma (jeszcze). Na takie odpisy poprosiłbym o tydzień, a jeśli tego tygodnia nie dotrzymam bez usprawiedliwienia to... to nie wiem co możecie mi zrobić, ale możecie coś wymyślić.

Pytania ogólne, sugestie itp. tutaj proszę. Pytania prywatne, w sensie dotyczące konkretnie postaci, sytuacji, na PW lub maila (do niego mam bardziej stały, częsty dostęp). Linki do google wam powysyłam bo robię go ogólnodostępnym w sieci, więc nie ujawniajcie linków by jakiś śmieszek se nie poświrował.
Awatary mile widziane.

I o. Mam nadzieję, że post wprowadzający się podobał i że sesja i ja was nie zawiedziemy.
Miłej gry.
 
__________________
Pół człowiek, a pół świnia, a pół pies

^(`(oo)`)^
Fearqin jest offline