Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-01-2015, 14:17   #8
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Zormar Zobacz post
W sumie najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że w grach cRPG itp. nie mam kompletnie żadnych oporów przed grą krasnoludami. Tylko gdy mam robić KP do sesji to się nie idzie zdobyć na to.
Odpowiedź jest prosta: jesteś kryptokrasnoludofobem. Ja tam otwarcie nie lubię tych przerośniętych skrzatów, choć nie mam problemów o nich pisać. Spróbuj z podkładem muzycznym, chociażby z: https://www.youtube.com/watch?v=LW_oQrpazco
Cytat:
Napisał archiwumX Zobacz post
Ja mam problem z historią... Jak mi pomysł nie wpadnie przy czytaniu systemu albo tworzeniu zawodu to jest na prawdę wielka pustka. A przyczyna:
- jakoś pisanie poematu o BG własnym mnie nie kręci może z powodu moja osobowość jest psychopatyczna?
Zurak Enkilal, sumeryjski kosmiczny wojownik. Jest nieślubnym dzieckiem jednego z bogatszych kapłanów Enkiego w Abroghasz, jednym z większych miast planety Ughyt. Wychowywany przez matkę wolał bawić się na ulicy z bezdomnymi niż ślęczeć przy książkach w szkole. Właściwie jedyne co wyniósł ze szkoły to znajomość liter i kosmogonii, a pozostałe umiejętności nabył w latach spędzonych na ulicach Abroghaszy. W czasie jednego z włamań przypadkowo zamordował swoją wspólniczkę i z tego powodu musiał uciekać z miasta. Rodzina wspólniczki doniosła o wszystkim Strażnikom Losu, ale nagły wybuch wojny z Akadami przerwał śledztwo zanim jeszcze jego nazwisko wypłynęło jako sprawcę. Przy pierwszej możliwości zgłosił się na ochotnika do armii i po krótkim treningu został wysłany w kosmos.

Wujek Bob, oszust w średnim wieku, który nie z jednego pieca jadł. Wujek Bob jeździ po kraju i stara się naciągać różnych frajerów stosując przy tym różnorakie metody. Czasem jest sprzedawcą cudownych środków, innym razem pośrednikiem nieruchomości, hazardzistą znającym cudowny system, zaczątkiem piramidy finansowej, czy handlarze antyków. W czasie swoich wojaży jeszcze ani razu nie został schwytany przez policję, choć czasem musiał dość szybko zmieniać swoje miejsce zamieszkania. Wujek Bob jest naprawdę wujkiem <wstaw nazwę młodej postaci gracza X> i aktualnie planuje założenie kolejnej piramidy finansowej, ale musi chwilę ochłonąć po ostatniej ucieczce. Ma dużo forsy i nawet zainteresował się nadprzyrodzonymi zjawiskami, o których pieprzył siostrzeniec. Oczywiście, że uważa je za bujdę, ale zawsze to zabije czas i jest to lepszy wydatek niż alkohol, dziwki i kokaina, a może być równie zabawny.

Dakryk von Gultdorf, jeszcze pięć lat temu był zarządcą szybu siódmego w wielkich gultdorfskich kopalniach złota. Aktualnie jest krasnoludzkim najemnikiem żyjącym z tego co uda mu się zarobić swoim toporem. Skąd taka dramatyczna zmiana? Z nudów? Nie, po prostu nastąpiło trzesięnie ziemi. I nie, samo trzęsienie nie zniszczyło kopalń. To była solidna, krasnoludzka podziemna budowla, która mogłaby wytrzymać o wiele więcej. No i wtrzymała. Tyle, że teraz mroczne korytarze są zalane przez wodę. Tama na rzece Fruk pękła, a powstała w czasie trzęsienia ziemi wyrwa sprawiła, że nurt poszedł prosto na wejście do Gultdorfu. Cała rodzina Dakryka tam zginęła i olbrzymia większość jego znajomych. On sam z kilkoma krasnalami byli na targu w górach i tylko to ich ocaliło. Sprzedali wszystko co mieli, kupili sobie ekwipunek najemników i przez jakiś czas działali razem, a potem trochę pokłócili się i rozeszli po czterech stronach świata. Aktualnie Dakryk żłopie piwo w Tawernie pod Morskim Kurakiem i szuka nowego zatrudnienia.

3 postacie 10 minut
Nie piszcie elaboratów, twórzcie postacie.
Plus: jak ktoś będzie robił rekrutację i którakolwiek z tych postaci będzie pasować to ja się zgłaszam.
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 31-01-2015 o 14:36.
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem