Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2015, 09:02   #1
one_worm
 
one_worm's Avatar
 
Reputacja: 1 one_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputację
[Warhammer] Osadnicy +18

Powitał!
Zastanawiam siÄ™ nad jednÄ… rzeczÄ….
Niedawno wystartowałem w uniwersum D&D z sesją o tym samym tytule. Była masa osób chętnych.
O ile DeDeki są dla mnie nowością, o tyle na warmłocie "zęby sobie zżarłem". Z racji tego, że czas mam, system znam na wylot i mam rozpisaną cała kampanię, to po kilku przeróbkach (|Dobra, sporej ilości w sumie, ale takich drobnych ) mógłbym przenieść ją na uniwersum Warmłotka. Pytanie jest takie czy ktokolwiek byłby zainteresowany taką sesją?
Wstępnie zaczynamy od drugiej profesji (Pierwsza cała już by była za darmo) i zaczynamy zabawę. Może pogranicze Imperium, może Bretonia? No to trzeba byłoby przemyśleć, ale czy w ogóle komukolwiek cokolwiek by się chciało?
 
__________________
Do szczęścia potrzebuję tylko dwóch rzeczy. Władzy nad światem i jakiejś przekąski.
one_worm jest offline