Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2015, 23:23   #9
ObywatelGranit
 
ObywatelGranit's Avatar
 
Reputacja: 1 ObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnie
Z mojej strony:
Nie opisuj całego żywota. Skoncentruj się na jednym, najciekawszym, najbardziej porywającym wydarzeniu w jej życiu.
I tak zapomnisz jak nazywała się druga siostra twojego BG i czy nauczył się pisać w wieku 5 czy 4 lat.
Kiedyś starałem się atomizować - chociaż jednym zdaniem obdarzyć każdy okres żywota mojego twora. Mniej szczegółowe opisy dają też jeden potężny bonus - pewien luz, szansę na dotarcie się postaci w trakcie gry.
 
ObywatelGranit jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem