Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2007, 23:04   #8
grik
 
Reputacja: 1 grik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemu
Hehe Lorn nie przestajesz mnie zadziwiać. Oczywiście pozytywnie. Myślę, że gra z Tobą na żywo musi być nie lada wyzwaniem, ale też przyjemnością. Też miałem zamiar zadać parę pytań, ale tylu nie wymyśliłem.

Geisha najlepiej jakbyś zrobiła mapkę sytuacyjną w Paintcie [hm jak to odmienić na polski?] (może być nawet taka w 2D ). Myślę, że to pozwoli najlepiej rozeznać się w sytuacji. A tak w ogóle to uważam, że w tej sytuacji lepiej by było gdybyś dokładnie napisała co każdy z nas osobno widzi. Jako, ze nie działają ukryte wiadomości to my z Lornem nie będziemy czytać części przeznaczonej dla drugiej osoby. Chodzi o to, że w swoim poście nakreśliłaś całą sytuację, ale myślę, że ani ja ani Lorn całości nie widzieliśmy (mogłem nie widzieć gościa skaczącego z dachu [tym bardziej, że piszesz, że jesteśmy otoczeni], a na przykład usłyszeć jedynie jak ktoś z tyłu upada na ziemię.
 
__________________
"Angels Banished from heaven have no choice but to become demons"
grik jest offline