Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-02-2015, 15:38   #1
Sesjator
 
Sesjator's Avatar
 
Reputacja: 1 Sesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodze
Bajki, legendy, baśnie - Czyli nietypowy pomysł na sesję

Wiem, że ktoś może chcieć mnie ukamienować, że biorę się za kolejne sesje, ale póki mam czas nie widzę w tym nic złego

Ogólnie o co mi chodzi. Znacie może świat Fables? Pewnie nie. Może jak powiem "The wolf among us"? Jeśli nadal nic to i tak nie szkodzi, bo nie chodzi do końca o ten świat, ale częściowe bazowanie na nim. Jest to bardzo podobne. Świat istot z bajek, baśni, historyjek, legend, creepepast itp. został zniszczony. One muszą udawać przed normalnymi ludźmi (Doczesnymi), że są jednymi z nich. Tak więc jaka to będzie innowacja? Otóż chodzi mi głównie o to, że będą to po prostu inne postacie, inne prawa itp. Czyli np. Czerwony Kapturek może żyć. Być może spotkacie Chupacabre, albo Hrabiego Drakule. Sam świat będzie raczej łatwy do zorientowania się, bo postaram się opisywać każdą postać z bajki jaka się pojawi. Sami gracze są postaciami z jakiejś mało znanej (w rzeczywistości nieistniejącej baśni) którzy zostaną wplątani w wir zdarzeń. (Nie chodzi mi o mordowanie prostytutek znane z TWAU.) Moim zdaniem pomysł ciekawy, ale do realizacji potrzebuję graczy. Będą w ogóle chętni?
 
Sesjator jest offline