Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2007, 08:57   #10
grik
 
Reputacja: 1 grik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemu
Mam jeszcze jedną propozycję. Geisha może zrobisz tak jak ja robię w swojej sesji tzn. będziesz pisała co widzi/czuje dana postać na gadu gadu do każdego z nas. Bo to się tak mówi, że nie będzie się korzystać z tego co nie jest przeznaczone dla nie swojej postaci, ale jednak czasem nawet podświadomie wykorzystujesz tą wiedzę. Sądzę, że skoro nie działają ukryte wiadomości, tak będzie lepiej - a Tobie chyba nie robi różnicy czy piszesz na forum czy na gadu gadu.

PS. Już nie mówiąc, że tak jest przyjemniej jak nawet gracz nie wie pewnych rzeczy (ten element zaskoczenia).

Patrz jak to by inaczej wyglądało: (to przykład)

Eik:
Gdy zaczął się atak stałeś tyłem patrząc w stronę przybudówki. Zauważyłeś postać zeskakującą z daszku. Usłyszałeś również krzyk "Pułapka" dochodzący zza Twoich pleców.

Grik:
Rozmawiając z dowódcą stałeś przodem do kierunku, w którym poszli obaj strażnicy. Nagle usłyszałeś plusk oraz okrzyk "Pułapka". Nagle za sobą usłyszałeś łoskot, tak jakby coś uderzyło o ziemię. Z mgły na wprost przed Tobą wynurzyły się dwie postacie. Zauważyłeś, że nie są to strażnicy, którzy poszli tam chwilę temu.

Jeśli wyślesz takie coś to każdego z osobna to ja nie wiem kompletnie co się dzieje za mną (słyszę tylko upadek, ale sprawdzenie tego zajmie mi cenne sekundy). Eik za to totalnie nie ma pojęcia o dwóch typach, których ja widzę. I wtedy jest ciekawiej.

A jeśli przeczytałem już o tym to mimo wszystko nie ma tego elementu niewiedzy. Niby postać tego nie wie, i jesteśmy to w stanie odegrać, ale sądzę, że my też mamy się dobrze bawić - a dla mnie właśnie ten element zaskoczenia i niewiedzy jest fajną zabawą.
 
__________________
"Angels Banished from heaven have no choice but to become demons"

Ostatnio edytowane przez grik : 28-03-2007 o 09:06.
grik jest offline