Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2015, 13:11   #1
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Ultima Online Dziedzictwo Mistrzów 2

Drodzy

Jak wiadomo, ostatnimi czasy nie starczało mi zapału i motywacji, by przez parę miesięcy z rzędu ciągnąć jedną sesję, więc już jakiś czas temu przerzuciłem się na erpegowanie w polskiej Ultimie Online.

Nie dość, że tu nikogo nie zawiedziemy, gdy akurat nie będziemy mieli zapału, to jeszcze świat sam z siebie jest niesłychanie barwny, otwarty i bogaty i oferuje naprawdę wiele, nawet gdy chwilowo gracze do odgrywania nie dopiszą. Mamy tu też wielki wybór koncepcji postaci (z własnymi mocami, umiejętnościami itd.).

Są tam standardy RPG: wojownik, mag, bard, paladyn, druid, łotrzyk
Ale są też bardziej WoDowe i mroczne: wilkołak, wampir, nekromanta, demonolog.

Dla mniej bojowych, którzy po prostu chcieli pożyć jako rzemieślnik, ale było to niegrywalne w normalnych sesjach, są bardzo rozwinięte rzemiosła typu stolarz, rolnik, czy kucharz. I nie jest to dla naszej własnej zabawy! Naprawdę produkujemy rzeczy, które są bardzo dochodowe i pożyteczne dla innych graczy. Nic nie stoi na przeszkodzie by kupić dom, zaorać pole i obok hodować kury w kurniku

Jest też miasto Mrocznych Elfów, gdzie gra i odgrywa grupa fabularna tej nikczemnej rasy Jest nawet mała społeczności odgrywających ghouli, jak również grupa odgrywająca dzikie plemiona żyjące w lesie. Do wyboru do koloru.

Do tego mamy księstwa z ich polityką. Można się pokłócić z włodarzami, bądź pomóc budować nasz wymarzony miejski azyl. Naprawdę jest co robić. Z zalet - gra świetnie działa na wolnych sprzętach i w okienku, więc można zajrzeć z laptopa, w pracy, czy gdzie nam tylko wygodnie

No i jest tam moja karczma RPG

Zapraszam
DM II: Dziedzictwo Mistrzów Ultima Online: Najlepszy polski serwer, darmowy shard

Jakby co, to jestem pod moim normalnym nickiem na #ultima-dm na ircu, bądź tutaj na forum osiągalny przez PW. Chętnie pomogę nowym erpegowcom ;]
 

Ostatnio edytowane przez Tadeus : 07-02-2015 o 15:37.
Tadeus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem