Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2015, 11:20   #6
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Nom, pamiętam, jak miałem pierwsze doświadczenia z UO, to grali głównie studenci i późne liceum, teraz to już najczęściej młodzi "tatusiowe", którzy wracają po latach

No i wiadomo, ilość poświęconego czasu zależy od tego, jak bardzo elitarni chcemy być. Pogromca smoków, czy mistrz magii będzie musiał w grę wpakować odpowiednio więcej czasu niż rybak, bard, czy ktoś, kto będzie się logował głównie po to, by na przykład poklimacić z innymi drowami w Podmroku.

Co do MMORPGów ogólnie to testowałem sporo z dostępnych na rynku, ale do UO wracam tylko dlatego, że jest po prostu nieporównywalnie lepsze od reszty, jeśli chodzi o klimat i możliwości odgrywania. No i tylko tam mogę być karczmarzem!

Co do pogodzenia gry i gry na forum, to niestety ciężko mi się wypowiadać, ale jak ludzie radzą sobie z ciężką pracą, rodziną i grą w wielu sesjach jednocześnie, to jakiś tam potencjał czasowy w narodzie jest.

Ogólnie, nie namawiam (no dobra, może trochę:>), tylko wskazuję, że to (podobnie jak forum) następne fajne narzędzie do odgrywania.
 

Ostatnio edytowane przez Tadeus : 08-02-2015 o 11:31.
Tadeus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem