Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2015, 18:20   #4
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
Ok, mam już pierwsze PEŁNE zgłoszenie. Na PW dostałem kilka pytań/uwag, wywiązała się pewna konwersacja a pro po:

- Pvp - Zależy od graczy, jeśli chcecie stworzyć zgraną drużynę to droga wolna, jeśli nie to cóż..Nawet jakbym tego nie napisał to i tak nie mam zamiaru ograniczać graczy w ich inwencji.
- Data zakończenia rekrutacji - Tak jak pisałem, jest konkurs postaci więc nie skończy się wcześniej niż 13.02.2015, jeśli ktoś wyśle zgłoszenie 13.02.2015 o godzinie 23.59 to ma takie same szanse jak osoba która napisze np dziś. Jeśli ktoś potrzebuje więcej czasu, proszę o PW, jest możliwość przedłużenia.
- Na co zwracam uwagę przy wybieraniu KP? - Tak jak pisałem. Postać musi być barwna i pasować do konwencji, jednakże granie personą oderwaną od rzeczywistości, tj taką która patrzy przez świat przez bardzo, bardzo różowe okulary bądź totalnie zwariowaną jest równie ciekawe
- Avatar (odniesienie) - To nie musi być lustrzane odbicie, bo inaczej gralibyście postacią kalkowaną z popkultury/ świata rzeczywistego co też nie jest głupie. Bardziej chodzi tu o to że jak ktoś stojący z boku to usłyszy, to od razu ma pewne wyobrażenie, nie musi się wczytywać w historię.
- Choroba psychiczna już na początku gry? - Hm, ciekawe. Nie pomyślałem o tym ale jest to naprawdę niegłupie. Jeśli ktoś chce to proszę bardzo, droga wolna. Oczywiście dodatkowe PD jak w przypadku innych zasad opcjonalnych, jak najbardziej się należy.
- Modyfikacje założeń/mechaniki - Jak najbardziej, pisałem że mogę dostosować się do graczy, lecz tylko w pewnym stopniu. Nie mogę odrzucić np: głodu bo to czyni całą grę, w tej konwencji, lekko bezsensowną, ale np mutacje czy choroby psychiczne tak, o ile zmiana będzie sensowna i potwierdzona przez większość graczy.
- Uwagi i pytania proszę zamieszczać tutaj, nawet jeśli ktoś zada pytanie na PW to i tak moja odpowiedz znajdzie się tutaj, żeby każdy miał taki sam dostęp do informacji i równie szanse. Nie chcę faworyzować.

Dalsze pytania mile widziane, to co napisane powyżej dołączę do postu głównego z odpowiednią datą.
 
Dekline jest offline