Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2015, 21:31   #22
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
- Ja i tak jej nie ufam - warknęła Leslie wyrywając miecz z rąk Stefana.
- Chętnie zjem kiełbasy - uśmiechnęła się łagodnie Ilene i sięgnęła po kiełbasę - Nóż też macie? - zapytała Claymorka
- Proszę - powiedziała Winry i podała coś podobnego do skalpela
- Dziękuję - rzekła Ilena wyrywając ostrze z rąk mechanik i rozcięła sobie kikut. Następnie podbiegła do zwłok Ishvalczyka i odcięła rękę dokładnie na wysokości kikuta i przystawiła sobie do rany. Jej twarz na nowo się zmieniła i oczy zaczęły błyszczeć złoto. Po chwili jednak uspokoiła się i zaczęła poruszać palcami ręki Ishvalczyka.
- Ona przystawiła sobie właśnie cudzą rękę? Odciętą od trupa? Panie Stefanie, co ja zrobię, jak ta sztuka się upowszechni? Co ja wtedy pocznę? Cała Rushvaley padnie. Jestem skończona - rzekła na poły przytomnie Winry i jęknęła rozpaczliwie.
Wyjście z lochu starą drogą nie zajęło wiele czasu. Na górze Priscilla ubrała ciemne okulary i rozwiąz5=ywała Super Krzyżówkę".
- Czy coś znaleźliście - zapytała nie odrywając wzroku od zwitku papieru
- E tak jakby - odpadł profesor
- Aha. Żądli na tezy litery? - rzekła złotooka
- Czy to Xerxes - zapytała Ilene wpatrując się trwożnie w panoramę miasta
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline