Wątek: Narrenturm
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2015, 00:39   #9
Manji
 
Manji's Avatar
 
Reputacja: 1 Manji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnie
No i co się dzieje?
Co prawda do napisania posta Noraku i Potacz macie trochę czasu, jednak nie odpowiedzieliście na PW.

Panowie:
VIX, Dziadek.Zielarz, Piotrek.ghost, Eleishar. Możecie wstawiać swoje posty lub czekać, właściwie macie już wszystko. Nie zależnie co zrobi Dante i Klara, grupa uchodźców ruszy w stronę południową. Ku bezpiecznym murom miast. Większość to kobiety i mają dość, kilka z nich straciło dzieci, są poranione i wycieńczone, więc są w bardzo złym stanie fizycznym i psychicznym.

Dziadek.Zielarz ostatnio namiętnie kasowałem wysłane pw, i nie jestem pewien czy otrzymałeś swoje mini wprowadzenie. Jeśli tak to prosiłbym o odp.
Piotrek.ghost, wiem że VIX ma ograniczony czas, czy jest możliwe, że się nie dogracie? Jak to u was wygląda?

Pozdrawiam
Manji
 
__________________
Świerszcz śpiewa pełen radości,
a jednak żyje krótko.
Lepiej żyć szczęśliwym niż smutnym.
Manji jest offline