Wątek: Narrenturm
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2015, 03:54   #10
VIX
 
Reputacja: 1 VIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumny
Manji, Piotrek - panowie, jutro wreszcie zasiadam do pisania postów, o tyle to ważne bo cały tydzień roboczy miałem urwanie jaj ze sprawami zawodowymi itd. Jutro piszę do swojej sesji i jeśli dam radę to do Narrentrum, a jak nie to w niedzielę zapodam pościdło do sesji Manjiego, na bank w ten weekend będzie post z mojej strony... mówię na bank bo w poniedziałek wyjeżdżam ( Manji wie co i jak ) i cholera wie jakby to było w nadchodzącym tygodniu ze mną, dlatego w niedzielę najdalej mój post MUSI być!

Rozumiem też że nie robimy tak jak było to zaplanowane na początku, czyli nie czekamy na Potacza i Noraku, jak dla mnie jest spoko ale dobrze wiedzieć bo przyznam że czekałem na ich posty by na nich podeprzeć swój odpis. Kolejna sprawa - Piotrek, jak chcesz to wrzucaj pierwszy a ja się dopasuje do twojego posta, jeśli jednak zaczekasz do niedzieli to ja wrzucę coś ze wspólnej drogi naszych BG, zrobię tak jak chcesz, mnie to obojętne. Ostatnia sprawa. Eleishar... nie wiem czy tylko ja tak widzę twój post ale chyba coś z nim jest nie tak... może chodzi o rozmiar grafiki - avatara?! Do tego Noraku i Potacz, panowie, byliście pierwsi w sesji a waszych avków wciąż brak, zbierzta moc i do akcji wkraczajta bo my tu czekamy.

Ave.
 
VIX jest offline