Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2015, 17:06   #1
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Talking [Królestwo, D&D 3.5 FR] Luźno i w dalszej perpektywie...

Tak za mną chodzi (tak, TomaszJ, to przez Ciebie!!) pomysł na otwarcie jakiegoś szybkostrzału (koło pół roku czasu gry), lub czegoś większego.

Oczywiście w D&D 3.5 i w realiach Faerunu (po Czasie kłopotów i Roku Dzikiej Magii), ale w moim autorskim Królestwie.

Nie wcześniej niż w kwietniu (praca mnie blokuje), albo i później. Ale ciekawa jestem jakie by było zainteresowanie na poszczególne opcje.
  1. Sesja dla początkujących forumowiczów i RPGowców.
    Na podobnych zasadach co Prolog i Visena I, czyli nacisk na storytelling, naukę grania na forum i odgrywanie postaci, z ramowymi elementami mechaniki 3.5 (ale NIE będzie to szkolenie z DDków, od tego jest sesja Cedryka).
  2. Prosty dungeoneering typu "coś nam zżera owce, chodźmy na manowce", czyli macie jedno konkretne zlecenie, a co przeżyjecie po drodze to Wasze.
    Poziom postaci 1 lub 2 - bo tak lubię.
    Może nawet przyjęłabym jednego czy dwóch powergamerów (tak, o Tobie myślę, Sierak ), jeśli by się bardzo nie wykłócali
  3. Kontynuacja kampanii Opowieści, czyli Opowieść Czwarta.
    Tutaj sesja przeznaczona by była tylko dla bohaterów, którzy przeżyli poprzednie Opowieści (i nie zawiedli mnie jako gracze). Ewentualnie również dla graczy z pkt. 2, jeśli sesja się odbędzie; tyle że priorytet będą mieć postacie z głównego wątku kampanii.
    To byłaby również krótka sesja zamykająca powoli niektóre luźniejsze wątki kampanii, z zabójstwem Tui Meravel na głównym planie.
  4. Inne propozycje?
Postacie przysłane do innych sesji, które się nie dostały również można by wysłać ponownie.

Co Wy na to?
 

Ostatnio edytowane przez Sayane : 16-02-2015 o 17:10.
Sayane jest offline