Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2015, 12:50   #2
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
To ja na szybko Opowieść 4 kusi ale w sumie nie aż tak bardzo jak ostatni punkt - czyli coś z zupełnie innej beczki. Z chęcią popróbowałabym czegoś zupełnie w innych klimatach od Twojego standardowego modus operandi ;p

Czyli - dla odmiany - zaczynamy postaciami rozwiniętymi (5+ lvl), już jako dobrze znająca się grupa, a akcja jest w miarę "stacjonarna", z naciskiem na relacje miedzy bohaterami i światem (rodziny, romanse etc.). Najlepiej w klimatach wojskowych czy pokrewnych (czytam ostatnio Czarną Kompanię i jestem wciągnięta). Może życie garnizonu jakiegoś miasta podczas wojny z Urgulem? Albo helmickie sprawki związane z Pyłami?

Wiem, że to rażące zaprzeczenie konstrukcji typowej Twojej sesji, ale wierzę, że dałabyś radę :P
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!

Ostatnio edytowane przez Autumm : 17-02-2015 o 13:53.
Autumm jest offline