Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2015, 23:27   #7
Googolplex
 
Googolplex's Avatar
 
Reputacja: 1 Googolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputację
Jako, że kilka pytań o mechanikę pojawiło mi się na PW pragnę coś wyjaśnić.

Miarą potęgi Małego Zła nie jest jego osobista moc lecz to jak skutecznym przywódcą, i knucicielem się okaże.

Osobna kwestia, atut Zdolności Przywódcze. Domyślnie wszyscy go posiadacie, lecz swoich sługusów i wojowników a nawet czempiona musicie dopiero zdobyć. Z atutu nikt nie dostanie kieszonkowej armii.

Ostatnią ważną rzeczą jest coś co planowałem jako niespodziankę. Każdy złol (termin złol jest oficjalnie arbitralnie przyjęty jako określenie waszego małego antyherosa) otrzyma od demona jakiś unikalny dla niego talent i dodatkowo jedną zdolność którą dostaną wszyscy. Obie zdolności pomogą wam zwerbować sługusów (termin sługus również został arbitralnie przyjęty jako obowiązujacy w rekrutacji i sesji) i/lub tworzyć wasze mroczne centrum władzy (na które brak mi chwilowo terminu, wszelkie sugestie mile widziane).

Mam nadzieję, że rozjaśniłem troszkę. W razie innych wątpliwości nie wahajcie się.
 
Googolplex jest offline