Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2015, 19:51   #3
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
O proszę. Nie liczyłam na taki szybki odzew. Dostałam już kilka zgłoszeń/pytań, na które staram się odpowiadać. Żeby Wam (i sobie) ułatwić życie, mam prośbę:

Cytat:
Jeśli jesteś zainteresowany/na, wyślij mi proszę krótki (może być jedno zdanie) opis tego, co chciał(a)byś na sesji widzieć. Na przykład: "Niesłuszne oskarżony o morderstwo człowiek przemierza współczesne Stany Zjednoczone i groteskową Krainę Snu na motorze, szukając wspomnień z utraconego dzieciństwa." Coś, co będzie swoistym podsumowaniem gry, jej celu, no i zgrubnym opisem settingu. Czyli odpowiedzią na pytanie "kto", "gdzie" i "po co".

A do tego garstkę inspiracji - może być wiersz, zdjęcie, rysunek, piosenka, książka, film/serial* - cokolwiek co naprowadzi mnie na klimat gry i Twoje oczekiwania.

* lub link do hasła z TVTropes, jak ktoś zna tą stronę
Te dwie rzeczy pozwolą mi zastanowić się nad dalszymi krokami - i wybrać do dalszego rozwijania jedno ze zgłoszeń. W razie jakichkolwiek pytań służę oczywiście pomocą - czy tu, czy na gg.

A.
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!

Ostatnio edytowane przez Autumm : 03-03-2015 o 12:21.
Autumm jest offline