Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2015, 00:17   #9
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Obciążenie jest różne dla różnych postaci. Wynika to między innymi z posiadanych zdolności i krzepy więc siłą rzeczy nie może być jednakowe dla wszystkich postaci. Jedne będą nosiły bardzo dużo inne niewiele. Rożne bronie różnie obciążają. Jakiekolwiek ustaleni w tej kwestii poza zasadami z podręcznika są nie do przyjęcia.
Moja postać jest w stanie zabrać prawie wszystkie bronie a ma ich dużo, plus ciężką zbroje pływową i tarczę bez żadnych modyfikatorów. Jako Rycerz Panter była w tym szkolona. U mojej postaci wszystkie bronie są brońmy głównymi. Będzie je dobierał według potrzeb.
W większość czasu nosi jednak mniej broni bo nie ma takiej potrzeby.

Jeśli MG to się nie podoba, to lepiej abyśmy się teraz, na etapie określania zasad pożegnali.


PS. Piszę o tym w komentarzach bo na PW nie otrzymałem odpowiedzi.

PSII. Na styku dzielnic kupieckiej i szlacheckiej. W końcu oboje wywodzą się ze szlachty choć ubogiej.

PSIII. Będzie mi bardzo przykro rezygnować z sesji z powodu jednej nie zgodnej z zasadami młotka zasady MG. Poświęciłem zbyt wiele czasu na dopracowanie tej postaci.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975

Ostatnio edytowane przez Cedryk : 02-03-2015 o 00:37.
Cedryk jest offline