Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2015, 19:19   #5
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Złoto jest na dowolny ekwipunek z moim zastrzeżeniem jak już wspomniałem, żeby nie inwestować w tak zwane bronie główne gdyż je (i to całkiem potężne) postacie dostaną jako warunek konieczny otwarcia portalu i rozpoczęcia przygody.
Jak już pisałem zakładam dość szybkie awansy postaci, aby móc odkrywać kolejne moce Przedmiotów Przymierza, których postacie nie dostaną w opisie broni, a będą je właśnie poznawać wraz z osiąganiem kolejnych poziomów.
Pozwalam zatem jako Mistrz Gry na możliwość tworzenia magicznych przedmiotów kosztem samego złota podczas tej sesji. Chciałbym żeby to był epicki dungeon crawl takie w przyspieszonym tempie from zero to hero. Przyspieszone tempo jedynie ze względu na specyfikę sesji PBF, gdzie rzadko gracze wytrzymują długie kampanie pozwalające dojść do poziomów epickich.
Mam tylko nadzieję, że podołam temu wyzwaniu, które sam sobie postawiłem, ale przecież liczy się dobra zabawa.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline