Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-03-2015, 10:46   #10
Kawalorn
 
Kawalorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Kawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwu
Jestem nieco nie w temacie, znam tylko te podstawowe klasy: "tropiciel" i "łowca" - to Twoje ścisłe określenie klasy, czy tylko ogólne określenie, czym ma się zajmować? Bo "łowca" to dla mnie inna nazwa "tropiciela".
Kolejna klasa, "mag bitewny" - znowuż, jest taka klasa, czy po prostu chodzi o czarodzieja/zaklinacza, który zajmuje się właśnie walką przez magię, a nie jakimiś tam badaniami itd? Bo tak rozumiem maga bitewnego; chyba że chodzi Ci o wyszkolenie w walce i wspomaganie tej walki czarami? Jeśli to pierwsze, to takie ogólne pytanie o miecz - wtedy, rozumiem, będzie wspierał jego zdolności magiczne? Bo krąży mi po głowie ogólny pomysł na postać w jakiejś sesji i chyba dobrze by było, gdyby był magiem, więc jestem ciekaw, czy wariant maga bitewnego by mi tu odpowiadał.
 
Kawalorn jest offline