Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-03-2015, 16:42   #1
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
ŻNIWIARZ [horror 18+] - komentarze

Witam Was serdecznie moi dzielni psychopaci.

Dlaczego psychopaci? A no bo co mogę powiedzieć. Punkt w KP dotyczący tego, jak chcecie zginąć jako bohaterowie, w większości przypadków wybił mnie z butów.

Po cichu liczyłem, że zobaczę takie wpisy, jak "otoczony wianuszkiem rodziny w gronie rodziny, w sędziwym wieku", "Na Bermudach dożywając swojego życia w towarzystwie pięknych turystek" lub w ostateczności "w wieku 75-ciu lat podczas ostatniego w życiu orgazmu" itp.

A to co zobaczyłem w Waszych KP - to, zgroza, rzeź i rozbryzgi juchy po sufit!

I dobrze!

Taka ma właśnie być ta sesja.

Przypomnę zasady.

Gramy szybko. Gramy twardo. Gramy pisząc 2 kolejki postów w tygodniu.

Nie piszemy jednolinijkowo, ale posty długie też są niewskazane. Takie "posty na awatara" będą OK. Chyba, że macie potrzebę pisać większe objętościowo posty - proszę śmiało. Nie bronię.

Pamiętajcie też by pisać o tym, co w danym momencie czują Wasi protagoniści. Nie chodzi mi o ból itp. lecz o emocje. To ma być horror. Mimo, że gore nie chciałbym, by odstawał od standardów aż tak bardzo.

Można się witać. Można zamieszczać awatarki w sesji (tak do 220 pikseli szerokości), można uzupełniać dane do KP (sam to zrobię w trakcie, a Wasze PW z KP usunę więc albo trzymajcie kopie, albo powklejajcie do KP w sesji).

Zasady pisania:
Po polsku.
W miarę poprawnie (ja sam nie jestem pisarzem).
W miarę bez błędów.

W pierwszej lub trzeciej osobie.
Deklaratywnie (to znaczy Wasze posty powinny kończyć się jakimiś deklaracjami na najbliższą moją odpiskę) np: przyświecając sobie latarką zaglądam do tej szopy z której usłyszałem straszliwy, agonalny charkot

Pamiętajcie, że tutaj można zginąć szybko. Bardzo szybko.

I ze nie jest to sesja typu "przetrwaj to!" w tym sensie, że MUSI przeżyć tylko jedna osoba. Możecie przeżyć równie dobrze wszyscy , jak i nikt.
Wasze decyzje i wasze wybory będą miały przeogromne znaczenie. Tak samo, jak to, co zapisaliście sobie na KP.

Pozdrawiam, moi mili masochiści

Życzę Wam powodzenia.

I pamiętajcie. MG nie jest Waszym wrogiem
 
Armiel jest offline