Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-03-2015, 13:36   #1
Bonifacy
 
Bonifacy's Avatar
 
Reputacja: 1 Bonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputację
Mini konkurs na opis ataku :)

Ogolnie gram sobie w MUD'a o nazwie Arkadia i potrzebuje waszej pomocy. Moja postac jest w armii ktora kodowo nie ma opisu wlasnej komendy zabij. Chcialbym zeby to bylo cos naprawde wyjatkowego wiec prosze was o wsparcie mnie w tym przedsiewzieciu. Im wiecej osob pomysli tym wieksza szansa na cos wyjatkowego.

stzabij [Biernik] np. "stzabij watlego wysokiego elfa"
1 osoba:
Doskakujesz do [Dopelniacz] atakujac go.
2 osoba:
[xxx] doskakuje do Ciebie atakujac.
3 osoba:
[xxx] doskakuje do [Dopelniacz] atakujac go.

Kursywa to opisy ktore sa przedmiotem konkursu. Znaczy opis powinien byc mniej wiecej taki sam z roznych perspektyw. Bo w miejscu gdzie sie znajduje moja postac moga byc inni i musza to jakos zauwazyc. Walka nie dzieje sie tylko mna a przeciwnikiem.
(Koniecznie musi byc dopelniacz!)

Nagroda: Mozliwosc zapisania sie w historii muda.

Opisy nie moga wymuszac jakis emocji na postaci, jakis nieziemskich trikow lub umiejscawiac postaci: typu:
xxx wywolujac w tobie przerazenie atakuje cie!
xxx robiac dwa salta w powietrzu atakuje cie!
xxx biorac grudke ziemi rozciera sobie ja w dloniach i rzuca sie do ataku na yyy
Wystarczy zdanie lub dwa. Nie trzeba pisac 6 zdaniowego opisu ataku

edit:
A jesli dalo by sie wymyslic komende taka ze uzywa mianownika to bym ozlocil
stzabij [mianownik]
 

Ostatnio edytowane przez Bonifacy : 11-03-2015 o 14:03. Powód: dopisek
Bonifacy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem